ÖVRIGT / Diverse / Pardörrar 7707166
nr 770 7166
Pardörrar
1 par, glasade, 225x60 / del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 17:22:26
100 kr
200 kr
400 kr
Louise Adelborg (1885-1971)
Gripsholmsmodell